Kontakt os

Ønsker du hjælp til din næste løsning, eller svar på eventuelle spørgsmål, er du altid velkommen til at kontakte vores salgsafdeling, som står klar til at hjælpe og guide dig.

Lad os skræddersy den perfekte løsning sammen med dig.

Vi glæder os til at høre fra dig.

Torben Sander

Carsten Maaberg

Salgsdirektør
+45 51200355
carsten@sander-design.dk

Mikkel Andersen

Key Account Manager
+45 8764 8776
mikkel@sander-design.dk

Flemming Timmermann

Salgschef
+45 40454203
flemming@sander-design.dk

Carsten Schmidt

Skilte – Projektkoordinator
+45 51200355
carsten@novasign.dk

Julie Stilling Skyum

Projekt- og marketingkoordinator
+45 8764 8768
julie@sander-design.dk

Diana Jørgensen

Økonomichef
+45 8764 8771
diana@sandergruppen.dk

Maria Jakobsen

Bogholder
+45 8764 8767
maria@sander-design.dk

Henrik Knudsen

Adm. direktør
+45 8764 8769
heknu@compotech.dk

Anders Baadsgaard

Projektleder
+45 4060 2555
anbaa@compotech.dk

Michael Strøm

Teknisk dokumentation
+45 6040 6061
mts@compotech.dk

Rikke Kristensen

Salgs- og marketingkoordinator
+45 2211 3192
rikke@compotech.dk